پایاسازه بهراد سازنده انواع سازه های فلزی ساختمانی و صنعتی و سوله

  • 09123111797 - ۰۹۱۲۶۶۱۸۸۲۷

درباره ما

گروه کارخانجات شرکت پایا سازه بهراد

شرکت پایا سازه بهراد با بیش از ۳ دهه فعالیت در زمینه طراحی و ساخت و نصب انواع سازه های فلزی صنعتی وساختمانی ، ضمن دعوت به بازدید از دو کارخانه خود با فضایی بالغ بر۵۰ هزار مترمربع و۱۰هزار متر مربع سالن مسقف و با ظرفیت تولید ماهیانه ۱۰۰۰ تن در ماه ، آماده ارائه خدمت رسانی به مشتریان عزیز میباشد .
کارخانه صفادشت: شهریار -شهر صنعتی صفادشت-بلوار تیر بین خ ۱۱و۱۲
کارخانه والفجر: شهریار – نرسیده به ملارد شهرک والفجر –شبنم ۱۳ پ ۳۶۵

۱) واحد فنی مهندسی

 طراحی و تهیه نقشه های سازه و بهینه سازی با استفاده از پیشرفته ترین نرم افزارهای تحلیل و طراحی. Sap ،,Safe Etabs
 تهیه نقشه های shop drawing ( نقشه های کارگاهی ) با استفاده از پیشرفته ترین نرم افزارهای سه بعدی مدل سازی وترسیم . Tekla و برآورد مصالح
 کنترل پروژه با نرم افزار Ms project و تهیه برنامه زمان بندی WBS
 نقشه برداری وضع موجود و انطباق با نقشه وپیاده سازی آن
۲) کنترل کیفیت
کنترل مواد اولیه شامل ورق و آهن آلات ورودی و کنترل ابعادی قطعات ساخته شده و بازرسی چشمی VT و مواد نافذ PT و ماورای صوت UT جوش با استفاده از دستگاه های پیشرفته و ارائه WPS
به منظور اطمینان از صحت ابعاد تولید شده و عدم پیچیدگی آنها ، تمام اجزای سازه پس ازساخت از نظر هندسی توسط واحد Qc دقیقا” کنترل و در صورت نیاز عملیات تابگیری ، تنش زدایی و پیش مونتاژ انجام می گردد .

۳) واحد تولید
 واحد برشکاری و سوراخکاری :
نقطه شروع تولید ، بخش برشکاری بر اساس نقشه های single part میباشد. برش گرم توسط دستگاه راسته بر ۹ پیک و برش سرد توسط گیوتین ۶ متری سوراخکاری با پانچ و ورق های ضخیم تر توسط دستگاه های دریل cnc ، دریل مگنت و دریل رادیال انجام میگردد.
 مونتاژ کاری:
مونتاژ اولیه:شامل تسمه سازی و اجرای جوش نفوذی بندها و مونتاژ در قالبهای ثابت و کنترل شده
تکمیل کاری:مونتاژ ملحقات وقطعات تکمیلی و اتصالات

 جوشکاری :
جوشکاری قطعات مونتاژ شده مطابق دستورالعمل جوشکاری WPS با جوش زیرپودری SAW و جوش تحت حفاظت گاز GMAW و جوشکاری با الکترود روکش دار SMAW جهت خال کاری و جوش الکترو اسلگ EAW جهت وجه چهارم باکس توسط جوشکاران با صلاحیت انجام میشود
۴) واحد رنگ و سندبلاست :
تمیزکاری قطعات ساخته شده وسندبلاست با پاشیدن ماسه سیلیسی و بلافاصله رنگ آمیزی توسط دستگاه ایرلس .
۵) واحد بارگیری و حمل
شماره گذاری ، بسته بندی و تهیه پکینگ لیست کلیه قطعات ساخته شده و ارسال بر اساس اولویت نصب.
۶) واحد نصب
قطعات ارسالی به کارگاه نصب بر اساس نقشه ها توسط اکیپ مجرب و با تجهیزات پیشرفته در محل خود نصب میگردد و اتصالات به روشهای مختلف محکم و کنترل میشوند عملیات نصب توسط جرثقیل های متحرک و یا جرثقیل های برجی ( تاور کرین ) انجام می گردد .

لازم به ذکر است که مجموعه پایا سازه بهراد ، با مشارکت شرکت پرتو آذین آسمان ، با مدیریت آقای مهندس پرتوی در بخش ماشین آلات ساختمانی شامل تاور کرین و جرثقیل تا تناژ۳۶۰ تن در تهران و شهرستانها آماده ارایه خدمت میباشد.